lavivabet giriş
blank

Shane Larkin, Türk Milli Takımı’nda Oynamak İstiyor!

Anadolu Efes’in ABD’li oyuncusu olan Shane Larkin,”Türkiye Milli Takımı ve benimle ilgili şu an sadece dedikodular var. Türkiye’den resmi bir teklif gelmedi.” dedi.

Anadlou Efes takımının ABD’li başarılı basketbolcusu Shane Larkin, Türkiye Milli Basketbol Takımı’ndan teklif gelmesi durumunda takıma girmek istediğini söyledi.

Yıldız basketbolcu Shane Larkin, AA muhabirine yaptığı açıklamalarda, “Türkiye Milli Takımı ve benimle ilgili şu an sadece dedikodular var. Türkiye’den resmi bir teklif gelmedi. Olimpiyatlarda oynamak çocukluk hayalim. Bir ülke adına oynamak herkesin hayalidir. Kendimi bu konuda hazır hissediyorum.” söyledi.

Türk Milli Takımı’nda oynaması için ilk önce federasyondan bir teklif gelmesi gerektiğini vurgulayan ABD’li oyuncu şu şekilde konuştu:

“Türk Milli Takımı’nda oynayıp oynamayacağımı bilmiyorum. Bunu bekleyip göreceğiz. Açıkçası bunu iki tarafın konuşması gerekiyor. Eğer olursa benden beklentilerini de bilmem gerekiyor. Henüz teklif gelmedi. Bu konu kesinlikle ilgilendiğim bir şey. Bu konuyla ilgili bir görüşme yapmak isterim. Federasyon ile aramızda bir konuşma olduktan sonra bu durum ilerleyebilir. Bu nedenle ne olacağına dair şu an net bir cevap veremiyorum. Çünkü şu an bir teklif yok.”

Aynı zamanda Shane Larkin, sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu isminin yazılı olduğu Türk Milli Takımı’nın formasını giydiği fotoğrafı ile ilgili olarak şu şekilde konuştu:

“Türkiye Futbol Federasyonundan yetkililer bizi ziyaret için idmanımıza geldiler. Onlar bana bir forma hediye etti, ben de onlara kendi formamı hediye ettim. Sonrasında da onlara teşekkür etmek amaçlı formayı giydim ve bunu sosyal medya hesabımdan paylaştım. Bu benim için çok onur verici bir durumdu. Fotoğrafın altında başka bir anlam yoktu. Ben sadece giymek istedim ve fotoğrafı paylaştım.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.