lavivabet giriş
blank

Lavivabet Para Çekim Hızı

Lavivabet firması, müşterilerine iyi bir para çekim olanağını sağladığını ve bu konuda gerekli altyapıyı ve anlaşmaları sağladığını aktarır. Bethub altyapısına sahip olan site, çeşitli para çekim yöntemlerine sahip olduğunu ve çekimlerin hızının ise piyasaya göre iyi olduğunu aktarır. Böylece günlük olarak çekim taleplerinizi vererek, spordan, casino oyunlarından ya da diğer alanlardan elde ettiğiniz kazançlarınızı alabilirsiniz. Elbette bunun için kayıt olurken sadece kendinize ait doğru bilgileri kullanmalı, eksik işlem yapmamalı ve sitenin belirtildiği kuralları uygulamalısınız.

blank

Lavivabet Para Çekme Süresi

Para çekim hızı en iyi şekilde 1 saattir ve bu azami süredir. Böylece 1 saat içerisinde para çekim işlemlerinizin onaylandığı ve Lavivabet para çekim hızı için gerekli işlemlerin tamamlandığı da ifade edilmektedir. Bu tür işlemleri yapan kullanıcılar, çekim taleplerini gün içerisinde alabilmektedirler. Tabi bu sürenin değişebildiği durumlarda olabilmektedir.

blank

Çekeceğiniz olan miktarın ne kadar fazla olduğu, bir takım güvenlik prosedürleri ya da çok fazla üyenin aynı ana denk gelen para çekim taleplerine bağlı olarak çekimin uzayabildiği aktarılır. Böylece 1 saatten, 2 saate kadar en fazla 6 saate kadar para çekimin uzayabildiği aktarılır. Fakat kullanıcılar bu süre bazında sorun yaşamadan, gün içinde paralarını alabilmektedirler. Belirtilen bu süreler EFT dışındadır. Sadece havaleyi kapsayan ve diğer para çekme yöntemlerini içine alan süreleri barındırır.

Lavivabet Para Çekimlerde Minimum ve Maksimum Limitleri

Para çekimler için ortak kabul edilen minimum tutar vardır. Her bir üyenin bu limit ve üzerinde Lavivabet para çekim talebini vermesi gerekmektedir. Limit minimum 200TL olmaktadır. Maksimum para çekim tutarı da 25.000TL’ye ulaşsa da bu rakamın sürekli olarak değişebildiği de unutulmamalıdır. Ayrıca VIP üyeler için en üst para çekim sınırı da değişebildiğinden normalin iki ya da dört katı üzerinden de para çekimlere VIP üyeler için izin verilebilmektedir.

Lavivabet Para Çekimlerde Kullanılan Aktif Yöntemler

Sizlere Banka Havalesi/EFT üzerinden kendi banka hesabınıza para çekme imkanı verilir. Aynı zamanda Ecopayz yöntemiyle ve Jeton Cüzdan olanakları da diğer olarak kullanacağınız yöntemler olarak karşınıza çıkmaktadır.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.