lavivabet giriş
blank

Para Çekme Hızı LaVivaBet

Lavivabet sitesi, online çalışmalarını Bethub Caiypso Technologies N.V. çatısı altında sahip olduğu altyapı ile aktardığını ifade eder. Spor ürünlerinden, casino hizmetlerine ve şans oyunlarına kadar hizmetleri yer alan site bunlar içinde bonus imkanı sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra Lavivabet sitesi üyelerine hızlı para çekim işlemi sağladığını aktarır. O yüzden Lavivabet para çekme hızı noktasında kendilerine güvendikleri ve işlemlerin sorusuz olarak gerçekleştirildiği husus da aktarılan detaylar arasında yerini almaktadır.

blank

Lavivabet Para Çekme Hızı En Az ve En Çok Ne Kadar?

Para çekim işlemlerinin en düşük olan hızının 1 saat olduğu aktarılır. Yani 1 saat ya da kısa bir süre içerisinde para çekme taleplerinizin sonlandırıldığı ve paranın hesabınıza aktarıldığı belirtilmektedir. Fakat çekilmek istenen miktara bağlı olarak ya da işlem yoğunluğu nedeniyle çekim işlemlerinin en fazla 6 saate kadar uzayabildiği de ifade edilir. O yüzden genel olarak 1 ile 6 saat arasında bir para çekim süresi olduğu detayı da Lavivabet ekipleri tarafından aktarılan bir ayrıntı olmaktadır. Ayrıca üyelerin bilmesi gereken bu süre bilgisinde EFT dışında olan para çekimlerdeki geçerli süredir. EFT ile çekim talepleri yani sitenin anlaşmalı olduğu banka hesaplarına aktarımlar, 6 saati geçen bir para çekim süresini barındırabilmektedir.

blank

Lavivabet Para Çekimlerde Hangi Yöntemleri Kullanıyor?

Para çekim taleplerinde Lavivabet sitesinde, Ecopayz, Banka Havalesi ve Jeton Cüzdan yöntemlerinin geçerli olduğu aktarılır. Bu sayede 3 farklı yöntem üzerinden Lavivabet sitesi üzerinden para çekim olanakları verilmektedir. Sizde günlük limitlere bağlı olarak Lavivabet para çekim taleplerinizi sorunsuz olarak verebilirsiniz. Bunun için tabi üyeliğinizin kendinize ait olması, başka birine ait olmaması ve ana para ile bonus almışsanız ona ait çevrimleri de tamamlamanız gerekmektedir.

Lavivabet Para Çekimlerde Limitler

Para çekme taleplerinizi gün içerisinde en düşük 200TL ve üzerinde yapabildiğiniz aktarır. Bunun yanı sıra dönemsel kampanyalar ile çekim alt limiti düşük tutularak kullanıcıların kazançları hesaplarına aktarılır. Daha alt limitlerde ise yapılan para çekimlerin kabul edilmediği de ifade edilir. Çekim üst sınırı ise 25.000TL miktarına kadar çıkarak, Lavivabet kazancınızı bu yollar ile çekebileceğinizi aktarmaktadır.

3 comments

  1. 5 çekimin 4 ünü yarım saat içinde yatırdılar. Son çekim 45 dakka sürdü. Çekim merak edenler için yazıyorum.

    tiflisli90

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.